Historia firmy Vacuum sięga początku 2013r, gdy dwóch pasjonatów klimatyzacji i chłodnictwa, postanowiło stworzyć nową markę w branży usług HVAC. Firma rozpoczęła swoje działanie jako Vacuum Inżynieria Chłodnicza, kolejno Vacuum Inżynieria Chłodnicza s.c. Obecnie po przekształceniach, od 2017 roku funkcjonuje jako VACUUM SP. Z O.O. SP. K.


Historia firmy zawsze była związana z Wrocławiem, gdzie od samego początku mieściły się nasze biura. Zaczynaliśmy od biura w samym sercu miasta - na Placu Solnym, obecnie nasze biuro i magazyn jest zlokalizowane przy jednym z największych węzłów komunikacyjnych w południowej Polsce przy ul. Żmigrodzkiej we Wrocławiu.
Przez wszystkie lata działalności jesteśmy przekonani, że Wrocław jest nie tylko najcieplejszym miastem w Polsce, ale przede wszystkim najlepszym miejscem na rozwój biznesu.

Przez okres swojej działalności zrealizowaliśmy setki inwestycji. Były to projekty duże, dla obiektów komercyjnych znanych polskich oraz europejskich marek, ale również mniejsze realizacje, które zawsze dawały nam ogromną satysfakcję.

Żadne słowa nie przemawiają o nas lepiej, niż zadowolenie naszych klientów oraz zrealizowane przez nas prace. Zapraszamy do działu REALIZACJE, tam znajdą Państwo informację oraz prawdziwe zdjęcia z naszych inwestycji.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy zaufanym wykonawcą branży sanitarnej, specjalizujemy się w instalacjach klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych, pomp ciepła. Wykonujemy również pozostałe instalacje sanitarne, min. wodno– kanalizacyjne, centralnego ogrzewania, i centralnej wody użytkowej. Oferujemy profesjonalną współpracę od projektu, aż po obiory budowlane oraz późniejszą obsługę gwarancyjną.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!